Ordu’da gezilecek yerler arasında yer alan Çiseli Şelalesi, Ordu’nun en doğal şelalelerinden biridir. Yaz mevsimiyle hava sıcaklıklarından bunalanlar için bölge çok fazla tercih edilmektedir.

 Kentin doğal güzelliklerini barındıran Çiseli Şelalesi, dinlenme ve keyifli vakit geçirmek için özellikle hafta sonları tercih ediliyor. Yemyeşil doğada, suyun sesiyle dinlenen ziyaretçiler, temiz havanın tadını çıkarmaktadır. 11 Metre yükseklikten akan Çiseli Şelalesine Ordu’ya yolunuz düşerse mutlaka uğramalısınız.

Çiseli Şelalesi Nerede?

Çiseli Şelalesi Altınordu İlçesi’ne bağlı olan Karaoluk Köyü’nde bulunmaktadır. Ordu il merkezine bağlı olarak Karaoluk Şelalesi Ordu merkezine yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Ordu’da en çok ziyaret edilen doğal ortamlardan biri olan Karaoluk Şelalesine aynı zamanda Çiseli Şelalesi’de denmekedir.

Çiseli Şelalesine Nasıl Gidilir ?

Ordu Merkezinden Samsun yönüne doğru ilerleyin. Karadeniz yolu üzerinde ilerlerken Nefise Akçelik Karayolu Tüneline girmeden hemen önce kavşaktan dönün. Dönüş yapıldıktan sonra yaklaşıl 9 km Çiseli Şelalesi tabelalarını takip edebilirsiniz.