Sosyal medyada geniş bir takipçi kitlesine sahip ve bu kitleyi etkileyebilme gücü olan kişilere influencer denir. Belirli bir işte uzmanlaşan influencer'lar, içeriklerini bu işle ilgili takipçileriyle paylaşırlar. Influencer pazarlamanın yükselişi ile birlikte, influencer'lar markalar tarafından ürünlerini veya hizmetlerini tanıtmak için sıkça tercih edilmektedir.

Dijital çağın en sevilenleri arasında yer alan Ordulu influencer'lar, günden güne tanınırlıklarını da artırıyor. En çok takip edilen influencer'lar şunlar:

Atakan Özyurt

Atakan Özyurt: Instagram'da 3.8 milyon takipçiye sahip olan Atakan Özyurt, içerikleriyle adından sıkça söz ettiriyor.

Cemre SolmazCemre Solmaz: Instagram ve TikTok'ta ürettiği içeriklerle büyük bir hayran kitlesi edinen ve Tiktok'ta10 milyon, Instagram'da ise 3 milyon takipçisi olan Cemre Solmaz, yeni neslin en çok konuşulan sosyal medya fenomenlerinden biri. Cemre Solmaz her ne kadar şu an geniş kitlelere hitap ediyor.

Whatsapp Image 2024 05 20 At 11.44.56

Tanju Akdoğan: Tır şoförü olan Tanju Akdoğan, kendine has araç tasarımları ve katıldığı araç fuarlarıyla 1.5 milyon takipçiye ulaştı.

Hazar Yılmaz

Hazar Yılmaz: Mizah içerikleri paylaşan Hazar Yılmaz, 813 bin takipçiye sahip.

Şabanali ÇamkertenŞabanali Çamkerten: Pastane işletmecisi Şabanali Çamkerten, son zamanlarda mizahi içerikleriyle öne çıkarak 548 bin takipçiye ulaştı.

Demet Canlı

Demet Canlı: Mizah paylaşımları ve çeşitli içerikleriyle son yıllarda popüler hale gelen Demet Canlı'nın 234 bin takipçisi bulunuyor.

Whatsapp Image 2024 05 20 At 11.51.10

Filiz Beyaz: "Filizingezileri" adıyla Instagram hesabında mekan ve konaklama önerileri paylaşan Filiz Beyaz'ın takipçi sayısı ise 34 bin.

Editör: Atakan Öztürk