Ordu'da Galatasaray şampiyonluk balosu düzenlenecek. Geçtiğimiz sezon Süper Lig'de şampiyon olan ve şampiyonluğu doyasıya kutlayan Galatasaray'da şampiyonluk sevinci doyasıya bir şekilde Ordu'da düzenlenecek. Türkiye'nin dört bir yanında şampiyonluk kutlayan Galatasaray'ın şampiyonluğu Ordu'da Balo ile yeniden kutlanacak. Ordu Galatasaray Taraftarlar Derneği'nin organize ettiği Galatasaray Şampiyonluk Balosu bileti satışları başladı.

Geçen yıl 7 Temmuz tarihinde yine Grand Ayzek Otel'de yapılan 'Şampiyonluk Balosu' bu sene ise 28 Haziran'da yapılacak Ordu Galatasaray Taraftarlar Derneği'nin organize ettiği Galatasaray Şampiyonluk Balosu bileti satışları ise Grand Ayzek Otel, VAV, Latife, Derin Balık Restaurant ve GS Store olarak belirlendi. Ordu ve çevre illerdeki Galatasaray Taraftarları, 28 Haziran'da Grand Ayzek Otel'de toplanacak.

Ordu Galatasaray Taraftarlar Derneği tarafından düzenlenecek ve 'Şampiyonluk Balosu'nda sanatçı olarak Agit sahne alacak bu süreçte ise Seyitcan Baysal da DJ olarak sahneye çıkacak.

Editör: Samet Karadağ