Geçtiğimiz Pazar günü Konya'da Tümosan Konyaspor ile ligin son maçında 3-1 kazanan ve şampiyon olarak Süper Ligi zirvede tamamlayan Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamaları devam ediyor. 2023-2024 sezonunda kıyasıya süren Trendyol Süper Lig'de şampiyonluk yarışında ipi Galatasaray göğüslerken şampiyonluk resmen yaşandığı gün Ordu'da Galatasaray taraftarları maçın bitmesiyle birlikte şehirde şampiyonluk kutlaması yapmıştı.

Galatasaray taraftarları Ordu Altınordu'da özellikle Galatasaray Store önünde şampiyonluğu doyasıya kutlarken Ordu Büyükşehir Belediyesi önü ve Akyazı Sahil'de de forma, atkı ve bayrakları ile şampiyonluk marşı söylemişlerdi. Ordu'da 1 Haziran'da ise yeniden bir şampiyonluk kutlaması organizasyonu yapıldı ve Galatasaray taraftarları bu kez Ordu'nun Altınordu İlçesi'nde Sahil kenarında buluştu.

Galatasaray Ultraslan taraftar grubu tarafından organize edilen 24. lig şampiyonluğunu sahil kenarında meşale şovu ve havai fişeklerle  kutlanırken bu renkli görüntüler hızla yayıldı. Galatasaray Ultraslan taraftar grubu sahil kenarında yaptıkları meşaleli kutlamaları kontrollü bir şekilde yaparken, çevredeki vatandaşların ise bu meşalalerden etkilenmemesi için büyük çaba sarfedildi.

Editör: Samet Karadağ