2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de Play-Off maçları oynanırken heyecanın üst seviyeye çıktığı müsabakalardan birisi olan Yeşilordu Futbol Kulübü ile Ulubey Belediyespor maçı öncesinde renkli görüntüler ortaya çıktı. İki takım seramoni için sahaya çıkarken hakemin para atışı sonrasında ise Yeşilordu Futbol Kulübü'nde kaptan Onur sahaya bir anda pasta ile geldi. Yeşilordu Futbol Kulübü sporcuları da kaptanla birlikte hareket ederken pasta konuk takımın olduğu yere gitti.

Yeşilordu Futbol Kulübü'nün sahaya getirdiği pasta Ulubey Belediyespor'un tecrübeli futbolcusu Cemal Işık'ın elleriyle buluşurken Fair-Play görüntüleri alkış aldı. Müsabaka öncesinde Yeşilordu Futbol Kulübü'nün Ulubey Belediyespor'lu Cemal Işık'ın doğum gününü sürpriz bir şekilde kutlaması sonrasında iki takım futbolcuları da Işık'ın doğum gününü kutladı. Maçın öncesinde başlayan Fair-Play görüntüleri maç anında da devam etti ve iki takım futbolcuları da alkış aldı.

Ordu 1.Amatör Lig'de Yeşilordu Futbol Kulübü, rakibi Ulubey Belediyespor'u 3-1 yenerek müsabakadan galip ayrılan taraf olurken maç öncesinde doğum günü kutlanan Cemal Işık ise takımı mağlup olunca buruk bir doğum günü yaşadı.

Editör: Samet Karadağ