Karadeniz'e kıyısı olan ve sahil şeridini Karadeniz'de en iyi kullanan şehirlerden bir tanesi olan Ordu'da bu yazın da Plaj Voleybol Turnuvası düzenlenecek. Plaj Voleybolu Türkiye Serisi Pro Beach Tour ile Ordu'da voleybolseverler Play Voleybol heyecanını üst seviyelerde yaşarken, Temmuz ayı içerisinde Plaj Voleybol Turnuvası düzenlenecek. Plaj Voleybol Turnuvası  5-6-7 Temmuz'da Ordu'nun Altınordu İlçesi'nde yapılacak.

Geçen sene Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Gençlik Spor ve Kültür Festivali kapsamı içinde yer alan Plaj Voleybolu turnuvası 25 Temmuz'da başlarken mücadeleler ise alkış almıştı.  25 Temmuz Salı ile 1 Ağustos Salı günü arasında oynanan Plaj Voleybolu'nda, maçlar akşam saat 19:00'da ile 00.15 arasında oynanmış ve bu süreçte bir hafta boyunca sahil kesiminde plaj voleybolu heyecanı üst seviyelere taşınmıştı. 2024 yılı içerisinde ise 5-6-7 Temmuz'da 3x3 Plaj Voleybolu turnuvası heyecanı yaşanacak.

Ordu'da A takım faaliyetleri ile dikkat çeken Ordu Voley Spor Kulübü ise yaptığı açıklamada turnuva tarihi 5-6-7 Temmuz olarak açıklanırken  birinci takıma 10 Bin TL, ikinci takıma 7 Bin TL, üçüncü takıma ise 4 Bin TL ödül verileceği de belirtildi.

Editör: Samet Karadağ