Karadeniz'e kıyısı olan ve sahil şeridini Karadeniz'de en iyi kullanan şehirlerden bir tanesi olan Ordu'da bu yazın da Plaj Voleybolu turnuvası iple çekiliyor. Geçmiş dönemlerde Ordu Valiliği ve Ordu Belediyesi işbirliği ile düzenlenen turnuvalar arasında özellikle Plaj Voleybolu Türkiye Serisi Pro Beach Tour ile Ordu'da voleybolseverler Play Voleybol heyecanını üst seviyelerde yaşarken, Temmuz ayı içerisinde Plaj Voleybol Turnuvası düzenlenecek.

Geçen sene Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Gençlik Spor ve Kültür Festivali kapsamı içinde yer alan Plaj Voleybolu turnuvası 25 Temmuz'da başlarken mücadeleler ise alkış almıştı.  25 Temmuz Salı ile 1 Ağustos Salı günü arasında oynanacak olan Plaj Voleybolu'nda, maçlar akşam saat 19:00'da ile 00.15 arasında oynanmış ve bu süreçte bir hafta boyunca sahil kesiminde plaj voleybolu heyecanı üst seviyelere taşınmıştı.

Ordu'da A takım faaliyetleri ile dikkat çeken Ordu Voley Spor Kulübü ise yaptığı açıklamada ''Ordu Voleybol Spor Kulübü olarak Temmuz ayı içerisinde para ödüllü Beach Voley turnuvası düzenlenecektir'' ifadeleri yer aldı. Ordu Voley Spor Kulübü, turnuva hakkında bilgi almak isteyenlerin ise kulübün sosyal medya hesabından iletişime geçmelerini belirtti.

Editör: Samet Karadağ