Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu, Korgan, Kumru,Fatsa Çevre Yolu, Akkuş ,Niksar yolları bitecek, Ordu’daki tüm yollarımız için çalışmalara başladık. Tüm yol sorunları çözülecek” dedi.

Uraloğlu, Korgan-Kumru, Fatsa Çevre Yolu ve Akkuş-Niksar yollarının tamamlanacağını ve Ordu'daki tüm yollar için çalışmaların başladığını açıkladı.

Uzun Yıllardır Beklenen Müjde Gerçek Oluyor

Ordu'da ulaşım ve altyapı alanında önemli adımlar atılacağını belirten Uraloğlu,” Korgan-Kumru, Fatsa Çevre Yolu ve Akkuş-Niksar gibi önemli yolların tamamlanmasıyla birlikte, şehirdeki ulaşım sorunlarının giderilmesi hedefleniyor. Ordu'nun tolam 19 ilçesinde çalışmadığımız bir yer yok. Hepsinde çalışmlara devam ediyoruz.  Bzi Ordu'ya hizmet etmeye gayret ediyoruz ”dedi.

Ordu'nun Kalkınmasına Katkı

 Bakan Uraloğlu, yapılacak çalışmalarla Ordu'nun yol altyapısı sağlam temeller üzerine inşa edilecek ve vatandaşlar daha güvenli ve konforlu bir ulaşım imkanına kavuşacağını belirtti.

Ulaştırma bakanı Ordu çevre yolunun açılış tarihini açıkladı Ulaştırma bakanı Ordu çevre yolunun açılış tarihini açıkladı

Editör: Zeynep Telci