Altınordu ilçesinde farklı etkinliklerin yapılıp oyunlar oynayacağı Zambak Oyun Evi açıldı.

Zambak 1

Hilal-Enes Çalış çiftinin işleteceği oyun evininin açılışı öncesinde Hz. Bilal Cami imamı dualar okudu. AK Parti Ordu İl Başkanı Selman Altaş’ın açılış kurdelesini kesmesiyle açılan oyun evi açılışında birçok çocuk ve ebeveyn de katıldı. Açılışta animatör ve robot gösterilerinin yanı sıra çeşitli ikramlıklar da yer aldı.

Zambak 3

Altınordu’da bu tarz bir oyun evinin eksik olduğunu söyleyen işletme sahibi Hilal Çalış, bu fikirle bir oyun evi açmaya karar verdiklerini belirtti. 1-9 yaş arası çocuklar için tasarlanmış geniş bir alana sahip oyun evinde top havuzu, kum havuzu ve oyuncak mutfak bulunurken alan dışında çocukların oynayabileceği bir arka bahçe de bulunuyor. Haftanın her günü açık olacak oyun evi, genellikle 9.00-18.00 saatleri arasında hizmet verecek; istenilen durumlarda da saatler esnetilebilecek. Zambak Oyun Evi’nde doğum günü organizasyonları ve farklı etkinlikler de gerçekleştirilebilecek.

Zambak 4-2

Altınordu Cumhuriyet Mahallesi, 1305. Sokak’ta bulunan Zambak Oyun Evi, Altınordu İlçe Jandarma Komutanlığı yanında, Hz. Bilal Cami karşısında yer alıyor.

İşletme sahibi Hilal-Enes Çalış çifti tüm çocukları ve ailelerini oyun evine davet ediyor.

ÖZEL HABER/MERVE TEPECİK

Ordu’da Tatilciler İçin Yeni Butik Otel Açıldı Ordu’da Tatilciler İçin Yeni Butik Otel Açıldı

Editör: Merve Tepecik