Taş ahşap boyamadan matematik problemi oluşturma kulübüne, Kur’an-ı Kerim eğitiminden el sanatlarına kadar birçok eğitimin yer aldığı eğitimler 24 Haziran’da yoğun ilgi ile yeniden başladı.

Öğrencilerin bilgi ve beceri kazanmalarına yönelik verdiği eğitimlerin yanı sıra sosyal faaliyetlere de büyük önem veren Bilgi Evleri, her yıl yaptığı yaz etkinliklerini bu yıl da sürdürüyor. Öğrencilerin bolca eğlenmeleri için Bilgi Evleri tarafından hazırlanan etkinliklerde, öğrencilerin stresinin azaltılması, güzel ve etkili vakit geçirmelerinin sağlanması ve bunu yaparken de kendilerini yeni yolculuklara hazırlamasına öncülük edilecek.

Bilgi Evleri 2

Etkinlikler öğretici ve geliştirici

Altınordu, Fatsa ve Ünye ilçelerinde yer alan Bilgi Evlerinde; öğrencilerin pratik deneyim kazanmaları, becerilerini geliştirmeleri, farklı insan gruplarıyla nasıl etkileşim kurmaları gerektikleri ve uzun bir maratonun ardından ders yoğunluğuna ara vererek kendi özgüvenlerini geliştirici kulüp faaliyetleri yürütülecek.

Yaz etkinlikleri kapsamında Altınordu, Fatsa ve Ünye Bilgi Evlerinde 5 haftalık programda öğrencilere Kur’an-ı Kerim, işaret dili, etkili ve güzel konuşma, masa tenisi, book clup, quiling, drama, takı tasarımı, kalıpta alçı, okuma saati, görsel hafıza, serbest zaman, ahşap boyama, karikatür, el sanatları, akıl oyunları, bilgi yarışması ve satranç kulüpleri başta olmak üzere, birçok alanda çocuklara eğitimler verilecek.

Başvurular başladı

Bilgi Evleri 3

5-6-7 ve 8’inci sınıf öğrencilerinin katılabileceği etkinlikler 24 Haziran Pazartesi başladı. Tamamen ücretsiz olan bu eğitimlere katılmak isteyenler başvurularını bizzat Bilgi Evlerine yapması gerekiyor.

Fatsalılar Açık Hava Ekinliklerinde Buluştu Fatsalılar Açık Hava Ekinliklerinde Buluştu

Editör: Merve Tepecik