2023-2024 sezonunda TFF 3. Lig'in 21. hafta karşılaşmalarında görev yapacak hakemler ve yardımcıları Dijital Atama Yöntemi ile belirlenirken bu hafta sonunda Yeni Ordu Stadyumu'nda oynanacak olan Orduspor 1967 A.Ş. ile Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. maçının hakemleri belli oldu. Orduspor 1967 A.Ş. ile Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. arasındaki kritik müsabakada görev alacak olan hakem İstanbul Bölgesi'nden C Klasman Hakemi Onur Can Dolğun oldu.

Fatsa Belediyespor'un Deplasmanda Oynayacağı Maçı Gözetenler Yönetecek Fatsa Belediyespor'un Deplasmanda Oynayacağı Maçı Gözetenler Yönetecek

Bu sezon genellikle Bölgesel Amatör Lig'de görev alan Onur Can Dolğun, yönettiği 5 karşılaşmada 31 karşılaşmada sarı kartına başvurdu. Bu sezon 3.Lig'de sadece bir karşılaşmayı yöneten Edirnespor ile Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü maçında görev alan Onur Can Dolğun, bu maçın ardından bu sezon ikinci kez 3.Lig maçında görev alacak. Onur Can Dolğun, bu sezon Orduspor 1967 A.Ş.'nin Balıkesirspor ile oynadığı maçta dördüncü hakem olarak görev almıştı.

Aliağa Futbol A.Ş. - 52 Orduspor Futbol Kulübü Maçına 'Demokrat' Hakem Aliağa Futbol A.Ş. - 52 Orduspor Futbol Kulübü Maçına 'Demokrat' Hakem

Orduspor 1967 A.Ş. ile Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. maçının hakemi Onur Can Dolğun olurken yardımcı hakemler ise Mert Öztürk, İlyas Samet Yelen ve dördüncü hakem Hüseyin Ahmet Ocaklı oldu.

Editör: Samet Karadağ