Ordu Futbolu'nda bilinen bir oyuncu olan ve geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig'de Play-Off oynayan Gülyalı Turnasuyuspor'da forma giydikten sonra kariyerine Giresun'da devam etme kararı alan 1998 doğumlu Evren Demir, yarım sezon Giresun Süper Amatör Lig'de forma giydikten sonra sezonun ikinci yarısında daha önce 18 kez forma giydiği Bölgesel Amatör Lig'de forma giyecek. Evren Demir, geçtiğimiz günlerde 1926 Bulancakspor'un Ünye 1957 Spor ile yaptığı hazırlık maçının kadrosunda yer alırken yeni takımı ile resmi sözleşmeye imza attı.


Orduspor altyapısından yetişen ve 7 yıl çeşitli kategorilerde forma giyen savunma oyuncusu Evren Demir,  daha sonra Rize’de Çaykurspor’da forma giydikten sonra her geçen gün kendisini geliştirmişti. 1998 doğumlu Evren Demir, 2020-2021 sezonunda Rize’yi Bölgesel Amatör Lig’de temsil eden Salarhaspor’da 4 maçta forma giymiş ve ardından Ordu temsilcisi Ulubey Belediyespor’a transfer olmuştu. Ulubey Belediyespor savunmasının vazgeçilmezi olarak sezonu kapatan Evren Demir, lig ve play-out maçları olmak üzere toplamda 18 maça çıkan Demir, geçen sezon ise Güyalı Turnasuyuspor forması giymişti. Çok yönlü bir oyuncu olan ve savunma dışında orta sahada da forma giyebilen Evren Demir, yeni sezonda Giresun Süper Amatör Lig ekiplerinden Ali Durağı Gençlikspor’dan ayrılarak 1926 Bulancakspor'a transfer oldu.

Ali Durağı Gençlikspor'dan Evren Demir'in 1926 Bulancakspor'a transferi ile ilgili olarak ''Takımımızın Stoper oyuncusu Evren Demir Şehrimizin Ağabeyi Bulancaksporumuza transfer olmuştur . Kendisine takımımıza kattıklarından dolayı teşekkür ediyor , Bulancaksporumuza 3.lig yolunda canı gönülden başarılar diliyoruz.'' açıklaması yapıldı.


SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ