2022-2023 sezonunda Geçen sezon forma giydiği Beylerbeyi Spor A.Ş. Pendik Çamlık Spor Kulübü forması ile Süper Lige yükselme sevinci yaşayan ve bu sezon memleketi Ordu'da Ünye Gücü Futbol Kulübü'ne transfer olan 2000 doğumlu Melisa Nilgün Keser, bu kez Ordu'da Süper Lige yükselme sevinci yaşamıştı. Yıllar sonra Ordu'ya dönerek Ünye Gücü Futbol Kulübü formasıyla sahaya çıkan  Melisa Nilgün Keser, sezonu şampiyonlukla taçlandırdı. Ünye Gücü Futbol Kulübü ile kupa kaldıran Keser, takımdan ayrıldığını açıkladı.

melisa

Son iki sezondur şampiyon olan takımların formasını giyen ve kariyerinin bir döneminde Trabzonspor ile Beşiktaş gibi takımlarda da şans bulan Melisa Nilgün Keser ''Bir sezondur bünyesinde bulunduğum Ünye Gücü Futbol Kulübü'nden ayrılmış bulunmaktayım. Şampiyonluk yolunda verdiğimiz mücadelede bizi destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Süper Lig'de başarılar diliyorum. Teşekkürler Ünye'' diyerek yeni sezon öncesinde memleketinin takımına veda etti.

Melisa Nilgün Keser ‘’Memleketimde Yaşadığım Bu Şampiyonluk Benim İçin Çok Değerli’’ Melisa Nilgün Keser ‘’Memleketimde Yaşadığım Bu Şampiyonluk Benim İçin Çok Değerli’’

Ünye Gücü Futbol Kulübü'nde hem sağ bek hem de sol bekte forma giyen 2000 doğumlu Melisa Nilgün Keser, 18 maçta forma giyerken sezonu şampiyonlukla taçlandırdı. Keser, kariyerinde şu ana kadar ise Kadınlar Ligi'nde farklı liglerde 123 maçta sahaya çıkarak 18 gol attı.

Editör: Samet Karadağ