Ordu Futbolu'ndan birçok kadın futbolcu yetişirken bu futbolculardan birisi olan İmren Akkaya, geçen sezona Süper Lig'de Bitexen 1027 Antalyaspor Kadın Futbol Kulübü'nde başlamış ve Mart ayı içerisinde 1.Lig ekibi Ünye Gücü Futbol Kulübü'ne transfer olmuştu. İmren Akkaya, yeni sezonda Süper Lige geri döndü.

Soyaspor Gençlik'te Yetişti


Kariyerine Orduspor 1967 A.Ş.'de başlayan ve genç yaşında uzun yıllar boyunca Soyaspor Gençlik adıyla mücadele eden takımın formasını giyen 2002 doğumlu oyuncu, 2021-2022 sezonunun devre arasında Süper Lig ekiplerinden Bitexen 1027 Antalyaspor Kadın Futbol Kulübü'ne transfer olmuştu. Akkaya, Akdeniz ekibi ile ilk sezonunda 8 maçta forma giyerken, geçen sezon ise Süper Lig'de 6 maç oynadıktan sonra 1.Lig'de Ünye Gücü Futbol Kulübü'ne transfer olmuştu.

Ordulu futbolcu yeni sezonda Ataşehir Belediyespor ile Süper Lig'de yeniden forma giymeye başlarken, takımının sezonun ilk haftasında Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget GSK ile oynadığı maçta 52 forma numarasıyla oyuna 51.dakikada dahil oldu