48 kg'da Sudenaz Efil ve 54 kg'da Azra Ocak, Avrupa Şampiyonası'nda boy gösterecek. Genç sporcular, büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdürüyor ve Ordu'yu en iyi şekilde temsil etmek için yoğun bir hazırlık süreci geçiriyorlar. Çanakkale ilinde 21 günlük milli takım hazırlık kampında bulunan sporcular, antrenörleri Can Koçak eşliğinde şampiyonaya en iyi şekilde hazırlanıyorlar.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Sporcularımız Sudenaz Efil ve Azra Ocak'ın, Avrupa Şampiyonası'nda ülkemizi ve Ordu'yu temsil edecek olmalarından büyük gurur duyuyoruz. Gençlerimizin elde edeceği başarılar, bizler için büyük bir motivasyon kaynağıdır. Kendilerine güvenimiz tam ve her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz," dedi.

Sudenaz Efil ve Azra Ocak, Çanakkale'de düzenlenen 21 günlük milli takım hazırlık kampında yoğun bir antrenman programı ile şampiyonaya hazırlanıyorlar. Kamp boyunca fiziksel ve teknik kapasitelerini artıran sporcularımız, antrenörleri Can Koçak'ın rehberliğinde büyük bir disiplinle çalışmalarını sürdürüyorlar. Kamp süresince milli takımın diğer sporcuları ile de uyumlu bir çalışma ortamı yakalayan gençlerimiz, Bosna Hersek'teki şampiyonada başarılı olmayı hedefliyor.

Editör: Samet Karadağ