2024-2025 sezonunda İzmir Süper Amatör Lig'de mücadele edecek olan Bayındırspor kolları sıvadı. Kulüpten yapılan açıklama Bahçıvan Grup Bayındırspor olarak sezona başlayacağı açıklanan kulüp için yeni sezon planlaması yapıldı. Bahçıvan Grup Bayındırspor'un yeni sezonda yaptığı hamle ise Ordu'yu da yakından ilgilendirdi. Ordulu Volkan Aktaş, İzmir Süper Amatör Lig ekibi Bahçıvan Grup Bayındırspor'un yeni teknik direktörü oldu.


İzmir’de başladığı antrenörlük kariyerinde İzmir Ulukent Gençlikspor U-17, Ulukent Gençlik, Çiğli Esentepe ve Katip Çelebi Üniversitesi Futsal takımları ile başarılı sonuçlar aldıktan sonra Ataşehir Mahallesispor’a başarı getirmişti. Manavkuyu 1925 Spor kariyerinin ardından Aktaş, geçen sezon 3.Lig ekibi Çatalcaspor’da yardımcı antrenör olarak görev yapan Volkan Aktaş yeni sezonda yine İzmir futbolunda görev yapacak.

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Aamtör Lig'de mücadele eden ve küme düşme üzüntüsü yaşayan Bahçıvan Grup Bayındırspor, bu sene İzmir Süper Amatör Lig'de mücadele edecek ve üst lige çıkma hedefi ile sezonu açacak.

Editör: Samet Karadağ