Boluspor taraftarlarını birkaç yıl önce heyecanlandıran genç futbolcu olan Arda Köksal geçen sezon başında yaşadığı sakatlıktan dolayı formadan uzak kalırken, sakatlığını atlattığı devre arasında 3.Lig'den gelen kiralama tekliflerine hayır dememişti. 3.Lig ekibi Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü'ne kiralık olarak giden ve Başkent ekibinde 11 maça çıkan Arda Köksal'ın kiralık sözleşmesi sona erdi.

Orduspor altyapısından yetişen altyaş kategorilerinde hem sayısız maça çıkan hem de başarılar elde ettikten sonra Erzurumspor Futbol Kulübü altyapısından transfer olan Arda Köksal daha sonra ise Boluspor'a transfer olmuştu. 2001 doğumlu olan kanat oyuncusu Boluspor formasını ilk kez giydiği 2020-2021 sezonunda 8 maça çıkarak 2 kez gol atmayı başarmıştı. Köksal için ilk kiralık hamlesini Uşakspor ile yapan Boluspor, 2001 doğumlu futbolcuyu geçen sezon ise Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü'ne kiralamıştı.


2022-2023 sezonuna Boluspor'da başlayan ve devre arasında 2.Lig ekibi Uşakspor A.Ş.'ye kiralık olarak gönderilen Arda Köksal, 2.Lig'de 13 karşılaşmada sahaya çıkmıştı. Arda Köksal, Uşakspor A.Ş.'de oynadığı maçlarda iki kez fileleri havalandırırken kiralık olarak forma giydiği Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü'nde ise 11 maça çıkmıştı. Köksal, Boluspor forması ile şu ana kadar 1.Lig'de 33 maça çıktı.
 

Editör: Samet Karadağ