Ordu'da birçok farklı takımda görev aldıktan sonra kariyerine İzmir'de devam eden ve 2024 yılı Şubat ayı içerisinde Tire 2021 Futbol Kulübü teknik direktörü olarak göreve gelen İbrahim Yıldırım, takımın başında sahaya çıktığı maçlarda sadece 4 puan kaybederken takımı 3.Lige çıkarmıştı. İzmir ekibi Tire 2021 Futbol Kulübü birkaç senedir hedefe gittiği 3.Lig konusunda mutlu sona ulaşırken, yeni sezon öncesinde Başkan Hüma Yüksek ve yönetim kurulu üyeleri tarafından yapılan toplantının ardından teknik direktör konusunda İbrahim Yıldırım ile yeniden anlaşmaya varıldı.

3.Ligin yeni temsilcisi olan Tire 2021 Futbol Kulübü'nde yapılan açıklamada ''Sayın Başkanımız Hüma Yüksel ve yönetim kurulumuzun almış olduğu karar neticesinde 2024-2025 sezonunda 3.Lig'de mücadele edecek olan Tire 2021 Futbol Kulübü'müzün şampiyonluk ipini göğüslememizde katkıları büyük olan teknik direktörümüz İbrahim Yıldırım ile yola devam kararı alınmıştır'' ifadelerine yer verildi.

Ordu'da Ünyespor, Ünye 1957 Spor, 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Orduspor 1967 A.Ş. gibi takımlarında görev alan ve Tire 2021 Futbol Kulübü'ne antrenör olarak giden İbrahim Yıldırım, daha sonrasında İzmir ekibinin teknik direktörü olmuştu. İbrahim Yıldırım, Tire 2021 Futbol Kulübü'nü şampiyon yaparak kulüp tarihinde ilk kez 3.Lige yükselten teknik direktör olmuştu.

Editör: Samet Karadağ