TFF 3.Lig'de mücadele eden Kelkit Hürriyet Spor'un teknik direktörü olan Ali Rıza Sinan Bayraktar'ın annesi Süleyha Bayraktar hayata gözlerini yumdu. Teknik Direktör Ali Rıza Sinan Bayraktar'ın annesi olan Süleyha Bayraktar aynı zamanda Bayraktar'ın ekibinde yer alan Süleyman Bayraktar'ın babaannesi ve Murathan Karagöl'ün de teyzesi idi. Ulu Cami'de kılınacak olan cenaze namazından sonra Yemişli'de toprağa verileceği öğrenildi.

Kelkit Hürriyet Spor Kulübü  Başsağlığı Mesajı

Kelkit Hürriyet spor klübü teknik direktörümüz Sn Sinan BAYRAKTAR hocamızın annesi Vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

52 Orduspor Futbol Kulübü Başsağlığı Mesajı

Efsane Orduspor Kulübümüzde futbol oynamış, kulübümüzde teknik direktörlük görevinde bulunmuş değerli hocamız Sinan Bayraktar’ın  annesinin vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhumeye Allah’tan rahmet, başta Sinan Bayraktar hocamıza, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

TÜFAD Ordu Şubesi Başsağlığı Mesajı 

Değerli üyemiz Sinan Bayraktar hocamızın ANNESİ Süleyman Bayraktar hocamızın babaannesi ve Murathan Karagöl hocamızın teyzesi Vefat etmiştir. Cenazesi yarın öğlen namazına müteakiben Ulu camide kılınacak cenaze namazından sonra yemişli'deki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.Merhumeye Allahtan rahmet sevenlerine yakınlarına ve hocalarımıza sabırlar dileriz.