2006 ve 2008 yılları arasında çekilen 'Köprü' isimli dizi, 2008 yılında vizyona giren 'Vali' filminde Vali Faruk Yazıcı karakterleriyle, 2019 yılından itibaren de çekimleri devam eden Behzat Ç karakteriyle hafızalarda yer edinen ve yüzlerce tiyatro oyununda karakterlere can veren Erdal Beşikçioğlu, Cumhuriyet Halk Partisi'nin Ankara Etimesgut Belediye Başkan Adayı olmuştu. Özellikle Behzat Ç. karakteri Ankara ile özdeşleşen ve dizide de taraftarı olduğu Gençlerbirliği'ne zaman zaman yer verilen Erdal Beşikçioğlu, Kırmızı-Kara kulübünü ziyaret etti.

Gençlerbirliği-1

Etimesgut'un CHP'li Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu Ocak ayının ikinci haftasında ilk kez adaylığını resmileştirdiği basın toplantısına çıkarken daha sonra ise sahaya inerek seçim çalışmalarına başlamıştı. Gezi programında olmamasına rağmen Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’mize sürpriz ziyaret gerçekleştiren CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu, Astor Enerji Şanlıurfaspor maçı öncesinde Gençlerbirliği'ne moral verdi.

erdal-besikcioglu-kimdir

Gençlerbirliği Başkan Vekili Arif Ölmez, İdari İşlerden Sorumlu Asbaşkan Mehmet Soylu, Altyapıdan ve Destek Sportif A.Ş.’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Durşen’den takımın ve kulübün son durumuyla ilgili olarak bilgi alışverişinde bulunan Beşikçioğlu, “Burası benim evim! Bugün evime sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdim. İnsan evine gelirken haber verir mi hiç? Nitekim ben de öyle yaptım. Gençlerbirliği sevdalısı olarak takımımızı desteklemeye daima hazırız” ifadesinde bulundu. Yönetim Kurulu Üyelerimiyle birlikte Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’ni gezen CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu ve beraberindeki heyet daha sonra tesislerden ayrıldı.
 

Editör: Samet Karadağ