MasterChef'in sevilen jürisi Somer Sivrioğlu, Avustralya'nın Melbourne şehrinde bulunan ve Ordulu Can Umur'a ait Vona Co Coffee'yi ziyaret etti.

Yaklaşık 2,5 yıldır Melbourne'de yaşayan Can Umur, Türkiye'den Selamlique İstanbul Türk Kahvesi ve lokumlarını Avustralyalıların ve turistlerin beğenisine sunuyor.

Whatsapp Image 2024 03 04 At 09.32.19 (1)

Somer Şef’in de Dikkatini Çekti

Misafirlerine Türk lezzetlerini Avusturalya’da sunan Vona Co Coffe’yi ziyaret edenlerden biriside Avusturalya’da yaşayan masterchef Türkiye’nin ünlü jürisi Somer Sivrioğlu oldu. Avusturalya’da birçok Türk restoranı olan Silivrioğlu Vona Co Coffee  sahibi Can Umur’la bir araya geldi.

Whatsapp Image 2024 03 04 At 09.32.18 (1)

Cafe sahibi Umur,” Bu haftasonu Melbourne’da Türk bayrağı bir çok yerde dalgalandı. Türk havayollarının ilk kez Avustralya’ya uçuşu nedeniyle bir çok etkinlik gerçekleşti. Bu sebeple Melbourne a gelen Somer Sivriogluda kahvemizi içti ve bizi ziyaret etti. Kendisine ziyareti için bir kez daha teşekkür ederiz. Türk kahvesinin yanında Espresso kahveninde bulunduğu bu güzel mekan şehrin kalbinde Türk mutfağından küçük atıştırmalıklarda sunuyor. Pide ve börek çeşitleri, gözleme ve baklava ile Melbourne’un merkezinde Türk kahvesini ve Türk mutfağını hem Avustralyalılara hem de Dünyanın en çok turist ziyareti olan şehirlerinden biri Melbourne turistleri için de bir sonraki adresi Türkiye olarak seçmelerine bir nebze katkı sağlıyor” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 04 At 09.32.19 (2)

El yapımı lezzetler sunan La' Barista kafe açıldı El yapımı lezzetler sunan La' Barista kafe açıldı

Editör: Zeynep Telci