Ordu Büyükşehir Belediyesi, başta kent merkezi olmak üzere Ünye ve Fatsa ilçelerde bulunan kontrollü ve kontrolsüz kavşaklarda 100 adet yönlendirme direği ve 400 adet yönlendirme levhası çalışması başlattı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, vatandaşların aradıkları yer ve yönleri kolay bulmasını amacıyla başta kent merkezi olmak üzere Altınordu, Fatsa ve Ünye ilçelerinde bulunan cadde ve bulvarlara yolların navigasyonu olarak bilinen trafik yön tabelaları monte çalışmalarına başladı. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Ulaşım Planlama ve Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışma kapsamında Altınordu 78 adet, Ünye 11 adet, Fatsa 11 adet toplam 100 noktada yönlendirme direği yapıldı.

yön levhası 2

Vatandaşlara rehber olacak

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışma hem sürücülerin hem de yayaların yön bulmalarına kolaylık sağlayacak. Ulaşım Planlama ve Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından geçtiğimiz hafta başlatılan çalışma kapsamında şuan kadar 400 adet yön levhasının montajı tamamlandı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, trafiğin daha yoğun olduğu bölgelerdeki yoğunluğunu azaltmak için alternatif güzergahlar oluşturabilmek, etkin bir bilgilendirme yapabilmek, kavşaklarda oluşan yoğunluğu azaltmak, bekleme sürelerini azaltmak üzerine çalışmalara ara vermeden devam ediyor. Haber merkezi

yön levhası 3

Direksiyon sınavı iptal olur mu? MEB direksiyon sınavı iptal mi oldu? Direksiyon sınavı iptal olur mu? MEB direksiyon sınavı iptal mi oldu?