Orduspor 1967 A.Ş.'de son dönemlerde altyapıdaki başarılı sonuçlar bu sezon üst seviyeye çıkarken bu süreçte Orduspor 1967 A.Ş. U18, Yarı Final maçları için gittiği Başkent Ankara'da finale yükseldi. Bugün oynanacak olan final karşılaşması öncesinde şu ana kadar aldığı başarılı sonuçlarla birlikte Orduspor 1967 A.Ş. U18 takımı takdirleri toplarken, Mahmut Nambaş teknik direktörlüğündeki Orduspor 1967 A.Ş. altyapısı son dönemlerde farklı kategorilerde şampiyonluğa oynadığı ve futbolcu yetiştirdiği sezon yaşamaya devam ediyor.

Ordu'da tecrübeli bir teknik direktör olan ve kariyerinde birçok altyapı takımlarında hem yetiştirici hem yarıştırıcı takımlar ortaya çıkaran Mahmut Nambaş, A takım seviyesinde ise 2018-2019 sezonunda Orduspor ile Ordu 1.Amatör Lig şampiyonluğu yaşamıştı. Orduspor'da yaşadığı şampiyonluğun ardından Orduspor 1967 A.Ş. sürecinde tecrübeli teknik direktör Şükrü Bekiroğlu'nun ekibinde yer alan Mahmut Nambaş, Bekiroğlu'nun takımdan ayrılmasının ardından ise Orduspor 1967 A.Ş.'de altyapı sorumlusu olarak göreve başlamıştı. Nambaş bu sezon başında Turgut Kır'in ekibine dahil olarak Perşembespor'da göreve başlamış resmi maça çıkmadan ekip olarak takımdan ayrılmıştı. Mahmut Nambaş, Orduspor ve Orduspor 1967 A.Ş. öncesinde Aybastıspor, Fatsa Belediyespor, Gölköyspor ve Beta Dershaneleri Umutspor'da A takımda uzun süre ise 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde altyapıda görev almıştı. 

Orduspor 1967 A.Ş. U18 geçen sezon Ordu U18 Ligi şampiyonu olurken Türkiye Kupası U18 1.Kademe finalleri için gittiği Tokat'ta grup finali maçında ise Atakum Belediyespor U18'e kaybetmişti. Orduspor 1967 A.Ş. U18 bu sezon ise Ordu U18'de yine şampiyon olurken akabinde rakiplerini teker teker geçerek Türkiye Kupası final maçına kadar yükseldi. Orduspor 1967 A.Ş.'de ayrıca Ordu U15 Ligi'nde şampiyon olarak U15 Takımı, U15 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe maçlarında Trabzon'da kaybetmişti. 

Editör: Samet Karadağ