2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de şampiyonluk parolası ile başlamasına rağmen aldığı kötü sonuçlarla birlikte teknik direktör üstüne teknik direktör gönderen Orduspor 1967 A.Ş.'de devre arası kamp çalışmaları Antalya Belek'te devam ediyor. Yeni teknik direktörü Sinan Yücer ile resmi maçlar öncesinde devre arası kampında hazırlık maçları ile sezonun ikinci yarısına hazırlanan Orduspor 1967 A.Ş., kampın üçüncü hazırlık maçında Arda Turan'ın çalıştırdığı Eyüpspor ile karşı karşıya gelecek.

Arda Turan

Orduspor 1967 A.Ş., Antalya Belek'teki hazırlık kampında geçtiğimiz günlerde iki gün arka arkaya iki hazırlık maçı oynamıştı. Kampın ilk hazırlık maçında Silifke Belediyespor karşısında 4-3 kazanan Orduspor 1967 A.Ş., ikinci hazırlık maçında ise Aliağa Futbol A.Ş. karşısında 4-2 kaybetmişti. İki hazırlık maçında yedi gol yiyerek ikinci yarı öncesinde vasat bir takım görüntüsü veren Orduspor 1967 A.Ş., üçüncü hazırlık maçında ise Eyüpspor ile karşı karşıya gelecek.

TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş. ile Trendyol 1.Lig ekibi Eyüpspor arasındaki hazırlık karşılaşması bu akşam saat 18:00'de Antalya Belek IC Hotels kamp sahalarında oynanacak.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ