2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de sezon başında kurduğu kadroyu devre arasında değiştirerek Sinan Yücer gözetiminde dört maçta üç galibiyet bir beraberlik alan Orduspor 1967 A.Ş., ikinci yarının beşinci maçında dağıldı. Tokat Belediyesi Plevnespor maçında sahalarda ender görülen bir duruma girerek 31.dakikada dokuz kişi kalan Orduspor 1967 A.Ş., maçın iki yarısında yediği birer gol ile 2-0 mağlup olmuştu. Maçta yaşanan gerginlik ve sert futbol sonrasında dört sarı ve iki kırmızı kart gören Orduspor 1967 A.Ş.'de Sinan Yücer yeni haftada kadro planlamasında zorunlu değişiklik yapacak.

Rıdvan Koçak-5

Orduspor 1967 A.Ş.'nin Tokat Belediyesi Plevnespor deplasmanında ikinci sarı kart ile oyundan atılan Güney Gençel ile direkt kırmızı kart ile oyun dışı kalan Osman Bodur cezalı duruma düşerken, Osman Bodur'a en az iki maç ceza verilmesi bekleniyor. Ayrıca oyuna sonradan giren ve kart sınırında olan Rıdvan Koçak ile Ahmet Batuhan Akyüz de bu maçta sarı kart görerek cezalı duruma düştü. Orduspor 1967 A.Ş.'de bu sezon ilk sarı kartını gören Ahmet Batuhan Akyüz, sezonun ilk yarısında 2.Lig'de Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediyespor formasıyla üç sarı kart görmüştü.

Orduspor 1967 A.Ş.-58

TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş. Güney Gençel, Osman Bodur, Rıdvan Koçak ve Ahmet Batuhan Akyüz'ün cezasından dolayı forma giyemeyeceği maçta önümüzdeki hafta Ordu'da Bergama Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Bu maçta ise savunma kurgusunda mecburi değişikliğe gidilecek.

Editör: Samet Karadağ