2022-2023 sezonunda TFF 3.Lig'de Play-Off Yarı Finali'nde Karaman Futbol Kulübü'ne elenen ve sezonu noktalayan Orduspor 1967 A.Ş.'de yeni sezon öncesinde değişim yaşandı. Yönetim, teknik heyet ve futbolcu kadrosuna yenilikler yapan Orduspor 1967 A.Ş.'de geçen sezonun devre arasında takımdan ayrılan Yağız Berkay Hazar takıma geri döndü.

Orduspor Altyapısında Oynadı

Orduspor 1967 A.Ş.'nin 2.Etap kamp çalışmaları için gittiği Afyon kampında yer alan Yağız Berkay Hazar, Ordu'da yeniden toplanan kadroda da yer aldı. Orduspor 1967 A.Ş.'de 2001 doğumlu oyuncunun transferi ilerleyen günlerde açıklanacak. Merkezspor'da futbola başlayan ve Kirazlimanıspor'un ardından Orduspor altyapısına transfer olan Yağız Berkay Hazar, hem defans hem de orta sahada görev almış ve şampiyonluklar yaşamıştı. 

İki Farklı Takımda Şampiyonluklar Yaşadı

Hazar, Orduspor forması ile BAL'da 4 maça çıkarken sahaya çıkarken daha sonra Orduspor forması ile Ordu 1.Amatör Lig şampiyonluğu yaşamıştı. Takibindeki sezon Orduspor 1967 A.Ş. olurken Ordu 1.Amatör Lig ve BAL'da şampiyonluklar yaşayarak 3.Lige yükselmiş ve profesyonel sözleşmeye imza atmıştı. 2001 doğumlu futbolcu 3.Lig'de 15 maça çıkarken geçen sezon devre arasında takımdan ayrılmıştı.