2024-2025 sezonunda transferlerini sürdüren Orduspor 1967 A.Ş., kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Taha Balcı ile yolların ayrılmasının ardından yeni bir dokuz numara arayışına giren Orduspor 1967 A.Ş., aradığı forveti uzakta bulmadı. Geçen sezon Fatsa Belediyespor forması giyen forvet oyuncusu Muhammed Öztürk, yeni sezonda Orduspor 1967 A.Ş. forması giyecek. Ordu ekibi ile 6 gollü bir sezonu geride bırakan Muhammed Öztürk, yeni sezonda gollerine Orduspor 1967 A.Ş. forması ile devam edecek.

Muhammed Öztürk-1


Beşiktaş altyapısında oynayan ve burada profesyonel olan 1998 doğumlu Muhammed Öztürk, Fatsa Belediyespor öncesinde Karbel Karaköprü Belediyespor forması giyerken 31 maçta 6 gol atmıştı. İki sezondur 6 gollü sezonu geride bırakan Muhammed Öztürk, geçen sezon Fatsa Belediyespor forması ile ağır bir sakatlık geçirmiş ve bu süreçte 10 maça forma giyememişti. Muhammed Öztürk, bir yıl sözleşmesi olmasına rağmen Fatsa Belediyespor'dan ayrıldı.

Kariyerinde farklı takımların formasını giyen ve üst üste ikinci sezonunda Ordu'da farklı bir takımın formasını giyecek olan Muhammed Öztürk 2.Lig'de 17 maça çıkarken 3.Lig'de ise 134 maçta 32 gol attı.

Editör: Samet Karadağ