2021-2022 sezonunda kulüp tarihinde ilk kez mücadele ettiği TFF 3.Lig'de kümede kalma hedefi koyan ancak devamında aldığı iyi sonuçlarla hedefini değiştiren Orduspor 1967 A.Ş., sezonun normal lig serüvenin Play-Off potasında tamamlamıştı. Mor-Beyazlıı ekip, Play-Off'ın ilk maçında ise kendi sahasında İçel İdman Yurdu Spor Kulübü ile karşı karşıya gelmişti.

Sezon genelindeki iki maçtada kaybettiği rakibi karşısında Play-Off maçında 1-0 kazanan ve rövanş maçı öncesinde avantajı eline alan Orduspor 1967 A.Ş.'de Teknik Direktör Cahit Erçevik yaptığı açıklamada “Farklı da kazanabilirdik. Ancak 1-0 kazandık ve avantajlı bir skorla deplasmana gideceğiz. Ordu’daki serüvenimiz bitti. Burada oynadığımız 10 müsabakayı da kazandık. O anlamda bizim açımızdan iyi bir seri oldu. İnşallah Mersin’de oynayacağımız maçtan turla döneriz. Bu şehir her şeyin en iyisini hak ediyor. O hedeflediğimiz yerlere mutlaka ulaşmak istiyoruz” dedi.

İçel İdman Yurdu Spor Kulübü ile Orduspor 1967 A.Ş. arasındaki Play-Off rövanş maçı ise 17 Mayıs Salı günü saat 20.00'de Mersin Stadyumu'nda oynanacak. SAMET KARADAĞ ORDU YORUM