TFF 3.Lig'de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş., geçtiğimiz günlerde yeni sezon formalarını tanıtmıştı. Henüz Türkiye Futbol Federasyonu'ndan onay almadığı logoları kullandığı formalar ise satışa çıktı. Orduspor 1967 A.Ş.'de yapılan açıklamada yeni sezon formaları tanıtılırken ''Yeni sezonda Hummel markası ve tedarikçi firma CRS Spor ile anlaşma sağlayan kulübümüz modern tasarımlarıyla dikkat çeken formalarla da yeşil sahaların favorisi olacak. Futbolcularımız bu sezon; mor, siyah ve beyaz baskın renkleriyle tasarlanmış üç farklı formasıyla şampiyonluk hedefi için ter dökecek. Mor- Beyaz'ın köklü geçmişinden ilham alınarak hazırlanan formalar, kulübümüzün görkemli mazisine saygıyı, şehrin manevi değerlerine bağlılığını her bir nakışında barındırıyor.'' ifadeleri yer almıştı.

Hummel ve tedarikçi firma CRS Spor ile anlaşan Orduspor 1967 A.Ş.'nin yeni sezon formaları ise online olarak satışa çıktı. Mor, Beyaz ve Siyah renklerde olan üç adeta yeni sezon formasını açıklarken henüz federasyonda onaylanmayan logolar yeni sezon formalarında yerini aldı. CRS Spor internet sitesinde yeni sezon formaları ön sipariş olarak satışa çıktı. 3 Temmuz 2024 tarihinden itibaren sipariş verilen formaların 19 Temmuz 2024 tarihinde kargolanacağı açıklandı.


2021-2022 sezonun ilk yarısında Türkiye Futbol Federasyonu’nu tarafından 130.500 TL para ceza alan ve bu para cezasının yarısından fazlasının onaylı olmayan forma setleriyle maça çıkılmasından dolayı olan Orduspor 1967 A.Ş. çareyi formanın üzerindeki logoyu kaldırmakla bulmuştu.
 

Editör: Samet Karadağ