2023-2024 sezonunda yönetimsel bir değişime giden ve hedefini mutlak şampiyonluk olarak belirleyen Orduspor 1967 A.Ş., hem sezon başından hem de sezonun devre arasında kurduğu iki farklı kadro ve yaptığı transferlerle birlikte birçok kez teknik direktör değişikliği de yaparken son hafta öncesinde Play-Off potasının dışında kaldı. Ligin son maçı öncesinde Play-Off konusunda ipleri rakibi Bursa Yıldırımspor'un eline veren Orduspor 1967 A.Ş., Cumartesi günü oynayacağı kritik maça hazırlanıyor.

Kale Orduspor 1967 A.ş.

Bu sezon Muzaffer Taşkın, Cüneyt Tiryaki, Bülent Demirkanlı ve Sinan Yücer'den sonra takımın beşinci teknik direktörü olan Ramazan Çelik, Orduspor 1967 A.Ş.'nin başındaki ilk maçında Muş 1948 Muşspor ile berabere kalmış ikinci maçında ise Armoni Alanya Kestelspor'a yenilmişti. Ramazan Çelik gözetiminde iki maçta beş puan kaybeden ve Play-Off yarışında yara alan Orduspor 1967 A.Ş., ligde son galibiyetini ise 24 Mart'ta Nevşehir Belediyespor karşısında almıştı.

Orduspor 1967 A.Ş.'de teknik direktör Ramazan Çelik takımın başında henüz galibiyet alamazken, Siirt İl Özel İdarespor maçını kazanıp Bursa Yıldırımspor'un Bursa'da oynayacağı maçta puan kaybını bekleyecek.