2023-2024 sezonunda TFF 3. Lig'in 25. hafta karşılaşmalarında görev yapacak hakemler ve yardımcıları Dijital Atama Yöntemi ile belirlendi. Ordu'daki Yeni Ordu Stadyumu'nda oynanacak olan Orduspor 1967 A.Ş. - Nevşehir Belediyespor karşılaşmasının hakemi de belirlenirken, bu sezonun ilk yarısında Bölgesel Amatör Lig'de maç yöneten ve devre arasında terfi alarak 3.Lig maçlarını yönetmeye başlayan Sakarya Bölgesi C Klasman hakemi Tayfun Güz, Yeni Ordu Stadyumu'ndaki maçı yönetecek.

Bu sezon 3.Lig'de ilk olarak Şubat 2024'te görev alan ve Karşıyaka ile Pazarspor arasında oynanan maçta düdük çalan Tayfun Güz, bu karşılaşmanın ardından iki maçta daha orta hakem olarak 3.Lig'de görev aldı. Tayfun Güz görev aldığı ilk iki 3.Lig maçında sadece 3 kez sarı kartına başvururken, son olarak görev aldığı Sultanbeyli Belediyespor ile Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. mücadelesinde sarı kartına 10 kez başvurdu.

Sakarya Bölgesi C Klasman hakemi Tayfun Güz'ün düdül çalacağı Orduspor 1967 A.Ş. - Nevşehir Belediyespor maçında Güz'ün yardımcıları Hasan Genç, Eren Hadak ve Yunus Emre Bulut oldu.

Editör: Samet Karadağ