Teknik Direktör konusunda Sinan Yücer ile anlaşmaya varan ve devre arası çalışmalarının Ordu etabını bitirerek Antalya kampına gidecek olan Orduspor 1967 A.Ş.'de dış transferlerin kampa yetişmesi bekleniyor. Orduspor 1967 A.Ş.'de teknik direktör Sinan Yücer'in takıma katmak istediği oyuncuların listesini yönetime sunduğu öğrenilirken, takıma önerilen 2.Lig ekibi Kuzey Marmara A.Ş.Arnavutköy Belediyespor forvet Hasan Türkyılmaz'ın kampa katılması bekleniyor.

hasann

Ordu doğumlu olmasına rağmen Ordu'da şu ana kadar forma giymeyen 1998 doğumlu forvet oyuncusu futbola İstanbul Güngörenspor'da başlarken daha sonra Fındıklı, İstanbul Bafraspor ve Vefaspor'da amatörde futbol oynadı. Geçen sezon Bulvarspor'da profesyonel liglere merhaba diyen ve hızlıca kariyer basamaklarını yükselen Hasan Türkyılmaz, bu sezonun ilk yarısında ise 2.Lig'de mücadele eden Kuzey Marmara A.Ş.Arnavutköy Belediyespor formasını lig ve kupada 12 maçta giyerek 3 gol attı.

Kariyerinde şu ana kadar 2.Lig'de çıktığı 11 maçta 2 gol, 3.Lig'de çıktığı 27 maçta 9 gol ve Bölgesel Amatör Lig'de oynadığı 17 maçta sadece 1 gol atan 25 yaşındaki forvet oyuncusu Hasan Türkyılmaz'ın sezonun ikinci yarısında Orduspor 1967 A.Ş. forması giymesi bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ