2023-2024 sezonunda Muzaffer Taşkın ile anlaşarak sezon açılışını yapan ancak sadece 10 gün görevde tuttuğu teknik direktör ile resmi maça çıkmadan Cüneyt Tiryaki'yi göreve getiren Orduspor 1967 A.Ş.'de, ligin ilk üç maçında alınan üç mağlubiyetin ardından yine teknik direktör değişikliği yapılmıştı. Orduspor 1967 A.Ş.'de ilk dört hafta öncesinde sezonun üçüncü teknik direktör Bülent Demirkanlı takımın başına gelirken, tecrübeli teknik direktör ile ise devre arasında yollar ayrılmıştı. Orduspor 1967 A.Ş.'de bu sezon takımın dördüncü teknik direktörü olarak ise göreve Sinan Yücer getirilmişti.

Sinan yücer-3

Devre arasında Antalya'da kamp yaptığı takımla hazırlık maçlarında iyi bir görüntü sergilemeyen Sinan Yücer, lige fırtına gibi bir başlangıç yapmıştı. Sezonun ilk yarısında istikrarsız bir görüntü ortaya koyan Orduspor 1967 A.Ş.'de, yeni teknik direktörü Sinan Yücer ile sezonun ikinci yarısındaki ilk iki maçını kazanırken bu maçlarda toplam 10 gol atmasıyla rakiplerine gözdağı vermişti. Sinan Yücer, Orduspor 1967 A.Ş. ile ilk puan kaybını Sebat Gençlikspor beraberliği ile yaşarken, Bitexen Adana 1954 Futbol Kulübü galibiyeti ile yeniden morallenmesine rağmen Tokat Belediye Plevnespor'a deplasmanda kaybetmişti. 

sinan yücer-4

Orduspor 1967 A.Ş. bu mağlubiyetin ardından üst üste iki maçını kazanırken daha sonra yine kötü bir sürece girdi. Ordu'da oynadığı Bursa Yıldırımspor maçında golsüz beraberlik alan ve bu sezon ilk kez evinde gol atamayan Orduspor 1967 A.Ş., son oynadığı maçta ise İdaş Çatalcaspor'a 2-0 kaybetti. Orduspor 1967 A.Ş.'de taraftarlar Sinan Yücer ile yolların ayrılması gerektiğini düşünürken, yönetimin ise Yücer'e güveninin tam olduğu öğrenildi. Sinan Yücer'in hafta içerisinde yapılan antrenmanlarda özellikle hücum varyasyonlarında yeni çözümler arayışı içerisinde olması bekleniyor.

Editör: Samet Karadağ