Ordu'yu profesyonel ligde temsil eden takımlardan bir tanesi olan ve kulüp tarihinde ilk kez Play-Off dışında kalan Orduspor 1967 A.Ş.'de yeni sezon planlaması henüz başlamadı. Geçen sezonu teknik direktör Ramazan Çelik gözetiminde kapatan ve yeni sezonda da Ramazan Çelik'in Ordu'ya gelmesiyle takımın teknik direktörü olması beklenirken, özellikle iç transferde nasıl hamleler atılacağı merak ediliyor. Orduspor 1967 A.Ş.'de yeni sezon öncesinde ise takımın ileri uçtaki tecrübeli forveti Taha Balcı'nın durumu merak ediliyor.

2023-2024 sezonunun devre arasında Orduspor 1967 A.Ş.'ye transfer edilen ve ilk maçı Sultanbeyli Belediyespor maçıyla siftah yapan ardından Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü, Sebat Gençlikspor ve Bitexen Adana 1954 Futbol Kulübü maçlarında gol atan Taha Balcı daha sonra ise suskunluk dönemine geçmişti. Orduspor 1967 A.Ş.'nin Tokat Belediye Plevnespor, Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. ve Balıkesirspor maçlarında gol atamayan Taha Balcı, ayrıca Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. maçında ise penaltı kaçırmıştı. Taha Balcı, Orduspor 1967 A.Ş. formasıyla sezonu 7 gol atarak tamamlamıştı.

Geride kalan sezonda iki farklı takımda 13 gol atarak sezonu tamamlayan 1988 doğumlu Taha Balcı'nın Orduspor 1967 A.Ş. ile bir yıllık daha sözleşmesi bulunuyor.
 

Editör: Samet Karadağ