Sezonun ilk yarısında Cüneyt Tiryaki ve daha sonra Bülent Demirkanlı gözetiminde Play-Off potasını kovalayan bir ekip görüntüsü veren Orduspor 1967 A.Ş.'de devre arasında büyük bir değişim yapılmıştı. Sezonun devre arasında Sinan Yücer'i takımın başına getiren ve kadrosuna dış transferde 12 futbolcu transfer eden Orduspor 1967 A.Ş., ligde son olarak lider Bitexen Adana 1954 Futbol Kulübü'nü mağlup etmişti. Sezonun ikinci yarısında oynadığı dört maçta 10 puan alan Orduspor 1967 A.Ş., Tokat Belediye Plevnespor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Orduspor 1967 A.Ş.-62

Teknik Direktör Sinan Yücer'in gözü kritik maç öncesinde sağlık ekibinde olurken son maçta sakatlanan Doğancan Aynacı ile maç kadrosuna yer almayan Recep Gül'ün bu maça yetiştirilmeye çalışıldığı öğrenildi. Orduspor 1967 A.Ş.'de teknik direktör Sinan Yücer takımın hücum performansından memnun olurken savunma konusunda ise zaman zaman yapılan hataların en aza indirilmesi gerektiği uyarılarını veriyor. Orduspor 1967 A.Ş., hazırlıklarını Karşıyaka Tesisleri 2 Nolu Saha'da sürdürüyor.

Orduspor 1967 A.Ş..-9

Sezonun ilk yarısında Ordu'da oynadığı maçta rakibini 3-0 yenen Orduspor 1967 A.Ş., deplasmanda da kazanan taraf olmak istiyor. Ev sahibi Tokat Belediye Plevnespor sezonun ikinci yarısında oynadığı dört maçta iki galibiyet, bir beraberlik ve bir mağlubiyet almıştı.

Editör: Samet Karadağ