Kulüp tarihinde ilk kez mücadele ettiği 3.Lig'deki ilk iki sezonunda Play-Off oynama başarısı ancak geçen sezon bu başarıya ulaşamayarak sezonu erken kapatan Orduspor 1967 A.Ş.'te transfer sezonu erken başlamadı. Geçen sezon birçok teknik adamla çalışan ve hem sezon başında hem de devre arasında iki farklı takım kuran Orduspor 1967 A.Ş., yeni sezonda yeni bir takım daha kuracak. Ordu'ya gelerek yeni sezon için yeniden anlaşan Ramazan Çelik'in transfer listesini Kulüp Başkanı İsa Akçay'a sunduğu ve çalışmaların kısa sürede başlayacağı öğrenildi.

Teknik Direktör Ramazan Çelik'in özellikle eski takımı Turgutluspor'dan birçok ismi Orduspor 1967 A.Ş.'ye getirmek istediği öğrenilirken, aynı zamanda daha önce Orduspor 1967 A.Ş. forması giyen bazı futbolcuların da takıma katılması bekleniyor. Orduspor 1967 A.Ş.'de yeni sezonda 11 futbolcunun sözleşmesi devam ederken bu futbolcular ise Batuhan Berkay Fındık, Bekir Demircan, Doğancan Aynacı, Efekan Şensoy, Furkan Mızrak, Recep Gül, Taha Balcı, Yağız Berkay Hazar, Yusuf Avcılar, Fatih Mankır ve Yağız Efe Eratman.

Orduspor 1967 A.Ş.'de yeni sezonda altyapıdan da 3 ya da 4 futbolcunun A takıma alınacağı, yeni sezonda takımın görece daha genç isimlerle kurulabileceği de öğrenildi.
 

Editör: Samet Karadağ