2021-2022 sezonun ilk yarısında Türkiye Futbol Federasyonu’nu tarafından 130.500 TL para ceza alan ve bu para cezasının yarısından fazlasının onaylı olmayan forma setleriyle maça çıkılmasından dolayı olan Orduspor 1967 A.Ş. çareyi formanın üzerindeki logoyu kaldırmakla buldu. Orduspor 1967 A.Ş., yeni sezon öncesinde de logo değişikliği yaptığını açıklarken henüz federasyondan onay çıkmadığı yeni logolar, yeni sezon formalarında yer aldı. Mor formada sarı renkli logo yer alırken, siyah ve beyaz formalarda ise mor renkli logo kullanıldı.

Ordu Ekibi Yeni Sezon Formalarını Hummel'dan Giyecek Ordu Ekibi Yeni Sezon Formalarını Hummel'dan Giyecek

Orduspor 1967 A.Ş.'de yapılan açıklamada yeni sezon formaları tanıtılırken ''Yeni sezonda Hummel markası ve tedarikçi firma CRS Spor ile anlaşma sağlayan kulübümüz modern tasarımlarıyla dikkat çeken formalarla da yeşil sahaların favorisi olacak. Futbolcularımız bu sezon; mor, siyah ve beyaz baskın renkleriyle tasarlanmış üç farklı formasıyla şampiyonluk hedefi için ter dökecek. Mor- Beyaz'ın köklü geçmişinden ilham alınarak hazırlanan formalar, kulübümüzün görkemli mazisine saygıyı, şehrin manevi değerlerine bağlılığını her bir nakışında barındırıyor.'' ifadeleri yer aldı.

3.Lig'de mücadele edecek olan Orduspor 1967 A.Ş.'de yeni sezon futbolcu formaların taraftarlar için satışa çıkıp çıkmayacağı konusunda ise açıklama gelmedi.

Editör: Samet Karadağ