2024-2024 sezonunda Ordu'ya yeni değil yenilenen bir takım geliyor. Altaş Soyaspor, Soyaspor Gençlik, Yeni Mahalle 52 Spor, Orduspor 1967 F.İ.S.K. ve son olarak Orduspor 1967 A.Ş. olan 3.Lig temsilcisinde Kulüp Başkanı İsa Akçay takımın 1966 yılı imzalı yeni logosu olan sosyal medya hesaplarından logosunu da açıkladı. Orduspor 1967 A.Ş.'de yeni sezon öncesinde yapılacak hamleler merak edilirken, tek takım projesinin çok dillendirilmeden rafa kalktığı Ordu Futbolu'nda Orduspor 1967 A.Ş.'den hamleler arka arkaya geldi.

Tesis1


TFF 3.Lig'de üçüncü sezonunu geride bırakan ve tek takım olunmadığı için yeni sezonda taraftar desteğinin çekildiği açıklanan takımlardan bir tanesi olan Orduspor 1967 A.Ş., Ordu'da 'tek takım projesi'nde adım atılmayınca Ordu Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan Cumhuriyet Mahallesi'ndeki konaklama yerleri ve halı sahanın modern hale getirileceği açıklandı. İsa Akçay aynı zamanda 'Orduspor Futbol Kulübü' ismi ve 'yeni logo' adı altında yeni bir sosyal medya hesabı açıldığı ve kulübün paylaşımlarını buradan yapacağı belirtti. Orduspor 1967 A.Ş.'nin başında geçen sezon başkan olarak gelen ve son dönemlerde takımın adını Orduspor Futbol Kulübü olduğunu iddia eden İsa Akçay'ın bu açıklamalarının Türkiye Futbol Federasyonu nezdinde ne zaman karşılık bulacağı ise merak ediliyor.

Ordu'da Orduspor 1967 A.Ş. tribünlerinde olan taraftarların ise geçtiğimiz günlerde tek takım olunmazsa destek olmayacağız açıklamaları sonrasında ise yeni sezonda yeni yapılanmaya girecek olan kulübe destek verip vermeyeceği merak ediliyor. Orduspor 1967 A.Ş.'de Ordu Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan Cumhuriyet Mahallesi'ndeki konaklama yerleri ve halı sahanın modern hale getirilme işleminin yeni sezona yetiştirileceği açıklandı.
 

Editör: Samet Karadağ