2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig 4.Grup'ta sezonun kritik maçlarından bir tanesi geçtiğimiz hafta Antalya'da Armoni Alanya Kestelspor ile Orduspor 1967 A.Ş. arasında oynandı. Orduspor 1967 A.Ş.'nin Play-Off iddiası konusunda kazanmaktan başka bir çaresinin olmadığı maçta Ordu ekibi sahadan 2-0 mağlup ayrıldı. Maçın ardından ise Disiplin Sevkleri açıklanırken Orduspor 1967 A.Ş.'den üç antrenör Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edildi.


Orduspor 1967 A.Ş.'de Armoni Alanya Kestelspor karşısında antrenör Erdal Dolma tedbirli olarak sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle; Burak Sarı ve Musa Topaloğlu tedbirsiz olarak talimatlara aykırı hareketi nedeniyle PFDK'ya sevk edildi. Orduspor 1967 A.Ş.'de gözler Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'ndan gelecek olan cezalara çevrilirken verilecek cezalara göre antrenörlerin son maçta yedek kulübesinde yer alamayacağı öğrenildi.

 Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından verilecek olası cezalarda Burak Sarı ve Musa Topaloğlu'na uyarı verilebileceği ancak tedbirli olarak sevk edilen Erdal Dolma'ya bir ya da iki maç men cezası verilebileceği gündeme geldi.