2023-2024 sezonunun ikinci yarısı öncesinde bu sezonki dördüncü teknik direktörü Sinan Yücer gözetiminde Antalya'da devre arası hazırlıklarını sürdüren Orduspor 1967 A.Ş.'de Yücer'in raporu doğrultusunda transfer çalışmaları devam ederken aynı zamanda takımdan ayrılıklar da devam ediyor. Güney Tutcuoğlu ve Kadir Taşoğlu ile yollarını ayırdıktan sonra sürpriz bir şekilde kaleci Cihan Şentürk'ü de gönderen Orduspor 1967 A.Ş.'de, iki buçuk sezondur takım kadrosuna yer alan Oğuzhan Çelik'te takımdan ayrılıyor.

oğuzhann

Orduspor 1967 A.Ş.'nin profesyonel liglerdeki ilk sezonu olan 2021-2022 sezonunda GMG Kastamonuspor'dan transfer edilen Oğuzhan Çelik, iki buçuk sezondur takımın yedek kalecisi olan ve bu dönemde dört maçta forma giyebilen Oğuzhan Çelik, takımın Antalya kampından ayrıldı. 2002 doğumlu futbolcu transfer görüşmesi yapmak için kulübünden izin aldı. Çelik, daha fazla forma şansı bulabileceği bir takımda oynamak istiyor.

GMG Kastamonuspor'da profesyonel olan Oğuzhan Çelik, 2.Lig'de bir maçta forma giyerken Orduspro 1967 A.Ş.'de ise 3.Lig'de 2 ve Ziraat Türkiye Kupası'nda 2 maçta forma giymişti.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ