Geçen sezon başında kadro kuran ancak hedefin uzağında kalan, devre arasında yaptığı transferlerle yeni bir kadro kurmasına rağmen Play-Off hedefini gerçekleştiremeyen Orduspor 1967 A.Ş.'de yeni sezon planlaması devam ediyor. İskenderunspor A.Ş.'den kaleci Muhammed Can Tuncer transferi sonrasında kaleci Bekir Demircan'ın takımdan ayrılması beklenirken 2025 yılına kadar sözleşmesi olan Bekir Demircan'a kulüp tarafından teşekkür edildi ve yollar resmen ayrıldı.


Sezonun ilk yarısında Vanspor Futbol Kulübü forması giyen Bekir Demircan devre arasında Orduspor 1967 A.Ş.'ye transfer olmuştu. Kalesinde güven veren bir görüntü ortaya koymayan ve sadece bir maçta kalesini gole kapatabilen Bekir Demircan, 13 maçta ise kalesinde 18 gol yedi. Bekir Demircan, kariyerinde 1.Lig, 2.Lig ve 3.Lig'de sayısız maça çıkarken Orduspor 1967 A.Ş. ile yola devam etmeyecek. Bekir Demircan'ın yoluna 3.Lig'de başka bir takımla devam edeceği öğrenildi.

3 sezonda 3.Lig maçlarında eldivenleri 7 farklı kaleciye teslim eden Orduspor 1967 A.Ş.'nin Orduspor 1967 A.Ş. kariyeri sadece 14 maç sürdü.
 

Editör: Samet Karadağ