2023-2024 sezonunun ikinci yarısında yeni bir kimlikle sahaya çıkan ve yeni teknik direktörü Sinan Yücer ile ilk maçında Sultanbeyli Belediyespor karşısında 4-1 kazanan Orduspor 1967 A.Ş.'de yeni hafta başladı. İstanbul'da aldığı galibiyetin ardından Ordu'ya dönen Orduspor 1967 A.Ş.'de teknik heyetin takıma verdiği bir günlük izin sona erdi. Orduspor 1967 A.Ş., teknik direktör Sinan Yücer gözetiminde yeniden toplandı ve antrenmanlara başladı.

Orduspor 1967 A.Ş.-62

Karşıyaka Tesisleri Çim Saha'da bir araya gelen Orduspor 1967 A.Ş.'de takımın moralli olması dikkat çekerken antrenman öncesinde ise Sinan Yücer takımla konuşma yaptı. Sultanbeyli Belediyespor maçının geride kaldığını ve bu süreçte Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü maçına odaklanmaları gerektiğini söyleyen Yücer daha sonra antrenmana geçti. Sinan Yücer'in yeni haftada Taha Balcı'yı ilk 11'e alacağı ve tecrübeli forvete forma vereceği öğrenildi.

Orduspor 1967 A.Ş.-61

Orduspor 1967 A.Ş., sezonun ilk yarısında Başkent Ankara'da 1-0 kaybettiği Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü karşısında Ordu'da kazanmak ve rakibini eli boş göndermek için pür dikkat çalışıyor.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ