Geçen haftada lig sonuncusu Nevşehir Belediyespor'a kaybettikten sonra kadro dışıların geldiği Orduspor 1967 A.Ş.'de, fatura sezon başında kadroya katılan Gürcan Gözüm ve Güney Tutcuoğlu'na çevrilmişti. Yeönetim kurulunun almış olduğu karar neticesinde Gürcan Gözüm ve Güney Tutcuoğlu kadro dışı kalırken, bu süreçte takım yeni hafta hazırlıklarına ise başladı. Teknik Direktör Bülent Demirkanlı ise takımda yeni değişiklikler yapabilir.

Kadro Dışı Kalan İsimlerin Yerini Doldurak Mı?

Geldiği günden bu yana takıma iyi futbol oynatan ancak Bursa Yıldırımspor ile 2-2 berabere kalınan maçla birlikte performans düşüklüğü yaşanan takımda yeni haftada Bülent Demirkanlı'nın dokunuşları bekleniyor. Sezon başından bu yana takımla antrenmanlarda yer alan ancak kadroda kendisine yer bulamayan Yağız Berkay Hazar'ın ise iki orta saha oyuncusunun kadro dışı kalmasının ardından kadroda yer alması bekleniyor.

Ordu doğumlu olan 2001 doğumlu Yağız Berkay Hazar, geçmiş sezonlarda Orduspor 1967 A.Ş. forması ile 3.Lig'de 15 maça çıkarken eski teknik direktör Cahit Erçevik'in planları içinde yer almayınca geçen sezonun devre arasında sözleşmesini fesih etmiş ve başka takımla anlaşmamıştı. Hazar, bu sezon ise takıma geri dönmüştü.

SAMET KARADAĞ