2023-2024 sezonunda son hafta galibiyet almasına rağmen rakibi Bursa Yıldırımspor'un da galip gelmesiyle birlikte sezonu Play-Off potasının dışında bitiren Orduspor 1967 A.Ş., yeni sezonda Ramazan Çelik ile yoluna devam edecek. Geçen sezon özellikle devre arasında ciddi bir kadro kuran ve yaptığı harcamalara rağmen Play-Off potasına giremeyen Orduspor 1967 A.Ş.'de yeni sezon öncesinde Ordulu futbolseverler transferleri bekliyor. Kulüp Başkanı İsa Akçay ile teknik direktör Ramazan Çelik arasında transfer raporu her geçen gün genişlerken, gözler aynı zamanda altyapıya çevrildi.

Geçen sezon Ordu U18 Ligi'nde şampiyon olan ve U18 Türkiye Şampiyonası'nda Ordu'yu temsil etme hakkı kazanan Orduspor 1967 A.Ş.'de takım Ankara'da oynanan final maçını kaybetmesine rağmen alkış alan bir sezon performansı sergilemişti. U18 Türkiye Şampiyonası'nda sezonu ikinci tamamlayan Orduspor 1967 A.Ş. U18'den bazı genç isimlerin A takıma kazandırılması için ise özellikle Sportif Direktör Evren Dönmez ile altyapı antrenörü Mahmut Nambaş harekete geçti.

Mahmut Nambaş'ın raporunu teknik direktör Ramazan Çelik'e sunması beklenen Sportif Direktör Evren Dönme, Çelik'ten üç ya da dört genç ismi A takıma almasını talep edecek. Orduspor 1967 A.Ş.'de birçok genç ismin sezonun ilk antrenmanında olması beklenirken, Çelik bazı isimlerle ilgili kararını antrenmanda verecek.

Editör: Samet Karadağ