Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. ile Pazar günü Ordu'da Yeni Ordu Stadyumu'nda karşı karşıya gelecek olan Orduspor 1967 A.Ş.'de bu maçta Rıdvan Koçak, Ahmet Batuhan Akyüz, Osman Bodur ve Güney Gençel cezalarından dolayı forma giyemeyecek. Orduspor 1967 A.Ş.'de bazı futbolcuların sakatlıklarının olduğu ancak maça yetiştirilmeye çalışıldığı öğrenilirken, teknik direktör Sinan Yücer'in kalede değişim yapma konusunda kafasında soru işaretlerinin de olduğu öğrenildi.

Kale Orduspor 1967 A.ş.

Sezonun devre arasında Orduspor 1967 A.Ş.'ye fırsat transferi olarak Acnturk Sigorta Van Spor Futbol Kulübü'nden transfer edilerek bir anda eldivenlerin yeni sahibi olan Bekir Demircan, Orduspor 1967 A.Ş. ile oynadığı 5 karşılaşmanın tamamında gol yiyip bu maçlarda toplamda 7 gol yerken henüz ilk maçlarında gözden düşme noktasına geldi. Bu sezonu Acnturk Sigorta Van Spor Futbol Kulübü'nde açan ve sezonun ilk yarısında forma giydiği iki maçta 7 gol yiyen Bekir Demircan, bu sezon toplam 7 kez sahaya çıktığı maçlarda 14 gol yedi.

Bekir Demircan

Orduspor 1967 A.Ş.'nin devre arasındaki diğer kaleci transferi olan Cengizhan Şarli ise özellikle hazırlık maçlarındaki kötü performansına rağmen transfer edilirken henüz Ordu ekibinde resmi maça çıkmadı. Teknik Direktör Sinan Yücer'in Rıdvan Koçak, Ahmet Batuhan Akyüz, Osman Bodur ve Güney Gençel'in olmadığı maçta kalede değişim yapıp yapmayacağı merak ediliyor.
 

Editör: Samet Karadağ