2023-2024 sezonunda yeni yüzlerin olacağı Orduspor 1967 A.Ş.'de değişim yaşandı. Kulüp tarihinde profesyonel liglerde üçüncü sezonuna girecek olan Orduspor 1967 A.Ş.'de Kulüp Başkanlık görevi Adem Akça'dan İsa Akçay'a geçerken, 1.5 sezondur takımı yöneten Cahit Erçevik'in yerine ise takımı yeni sezonda Cüneyt Tiryaki çalıştıracak.

Orduspor 1967 A.Ş.'de Afyon Kampı Sona Erdi Orduspor 1967 A.Ş.'de Afyon Kampı Sona Erdi

Yeni sezon hazırlıklarına ilk olarak Ordu'da başlayan ve Karşıyaka Tesisleri'ndeki çim sahada antrenman yapan Orduspor 1967 A.Ş., daha sonrasında Afyon'a kampa gitmişti. Afyon kampı sona eren ve izne çıkan Orduspor 1967 A.Ş.'de yeni sezon öncesinde takım Çarşamba günü Cüneyt Tiryaki önderliğinde Ordu'da toplanacak ve sezonun ilk haftasında Sultanbeyli Belediyespor ile oynayacağı maç hazırlığına başlayacak.

Üç Oyuncunun Lisansı Çıktı

Orduspor 1967 A.Ş.'de teknik direktör Cüneyt Tiryaki yönetime takımda yer alacak oyuncuların listesini sunarken, bu süreçte lisanslar çıkmaya başladı. Orduspor 1967 A.Ş.'de şu ana kadar iç transferde anlaşılan Cevatcan Ekinci, Gökay Eser ve Yusuf Avcılar'ın lisansı çıktı.