2024-2025 sezonu öncesinde 3.Lig'de birçok takım özellikle üst liglerdeki takımlarda şans bulamayan futbolculara kiralık olarak yönelirken bunlardan bir tanesi de geçen sezon Orduspor 1967 A.Ş. forması giyen Anıl Arıcıoğlu oldu. TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş.'de geçen sezonun ilk yarısında Tokat Belediye Plevnespor'da oynayan ve bonservisi Altınordu'da olan Anıl Arıcıoğlu'nıu kiralamıştı. Kiralık olarak kadroya katılan 1999 doğumlu sol kanat oyuncusu sezonun bitmesiyle birlikte 2.Lig ekibi Altınordu'ya döndü.


Fethiyespor'da profesyonel olduktan sonra Altınordu ve Nazilli Belediyespor formaları giyen ve sezon başında 3.Lig'e gelerek Tokat Belediye Plevnespor'a kiralık olarak transfer olan Anıl Arıcıoğlu, Tokat ekibinde 15 maça çıkarken bu maçlarda 3 gol atma sevinci yaşamıştı. Tokat Belediye Plevnespor ile kiralık sözleşmesini fesih ederek biraz daha kuzeye yönelen Anıl Arıcıoğlu, Orduspor 1967 A.Ş.'ye kiralık olarak gelmişti. Anıl Arıcıoğlu, Orduspor 1967 A.Ş. formasını 11 maçta giyerken 4-1 biten Balıkesirspor maçında tek golünü atmıştı.

Bonservisi Altınordu'da olan ve kariyerinde şu ana kadar 1.Lig'de 15 maça çıkan Anıl Arıcıoğlu, 2.Lig'de ise 56 maçta 5 gol ve 3.Lig'de 83 maçta 16 gol atmıştı. Anıl Arıcıoğlu'nun Altınordu'daki geleceği hakkında ise sezon başı kampında karar verilecek ve yeniden kiralık olarak gönderilme ihtimali olacak.
 

Editör: Samet Karadağ