Edirnespor'un teknik direktörü olarak 2020-2021 sezonunda Ordu'ya gelen ve Orduspor 1967 A.Ş. karşısında 6-1 galip gelen takımın teknik direktörü olan Cahit Erçevik, iki gün sonra Orduspor 1967 A.Ş.'nin teknik direktörü olmuştu. Yaklaşık 1.5 yıl Orduspor 1967 A.Ş.'yi çalıştıran Cahit Erçevik, özellikle Yeni Ordu Stadyumu'nda 27 karşılaşmayı üst üste kaybetmeyerek rekor kırmıştı.

İlk Maçı İç Sahada Oynadı

Orduspor 1967 A.Ş. ile son iç saha maçı kendisinin de son maçı olurken Karaman Futbol Kulübü mağlubiyeti sonrasında takımdan ayrılmıştı. Kuzey Marmara Arnavutköy Belediyespor ile sezonun ilk hafta maçına çıkan Cahit Erçevik, yeni takımı ile kendi sahalarında Alagöz Holding Iğdır Futbol Kulübü'ne kaybetti.

Cahit Erçevik'in İlki, Sonu Oldu ! Cahit Erçevik'in İlki, Sonu Oldu !

Henüz sezonun ilk maçında kaybeden Cahit Erçevik, Alagöz Holding Iğdır Futbol Kulübü maçında tanıdık isimlere şans verdi. Kalede Orduspor altyapısından yetişen ve Ordu'da birçok takımda forma giyen Cantuğ Temel yer alırken, Cahit Erçevik'in Orduspor 1967 A.Ş.'de beraber çalıştığı Ufuk Özcan ve Harun Aydın maça ilk 11'de başladı. Ahmet Batuhan Akyüz ise Erçevik ile birlikte maçı yedek kulübesinden takip etti.