2024 yerel seçimlerden dolayı hafta sonu oynanmayan 3.Lig 26.hafta mücadelesi 3 Nisan Çarşamba günü oynanacak ve Orduspor 1967 A.Ş.'de bu hafta Elazığ deplasmanında 23 Elazığ Futbol Kulübü ile karşı karşıya gelecek. Geçtiğimiz iki sezon Play-Off oynayan ve bu sezona mutlak şampiyonluk parolası ile başlamasına rağmen bu süreçte matematiksel olarak şampiyonluğun dışında kalan Orduspor 1967 A.Ş.'de takım 23 Elazığ Futbol Kulübü maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

KALECİ Orduspor 1967 A.Ş.

Kulüp tarihinde üçüncü sezonu olduğu 3.Lig'de Play-Off oynama konusunda puan kaybına tahammülü olmayan Orduspor 1967 A.Ş., geçen hafta Nevşehir Belediyespor karşısında kazanmıştı. Karşıyaka Spor Tesisleri'nde yer alan çim sahada antrenmanlarını sürdüren Orduspor 1967 A.Ş., Salı günü Elazığ'a gidecek. Ordu'da yapılan antrenmanda Teknik Direktör Sinan Yücer, futbolcuları özellikle savunma zaafiyeti ve hataları konusunda sıklıkla uyarıyor.

Ligde kendi taraftarları karşısında iç sahada oynadığı son beş karşılaşmada 3 galibiyet ve 2 beraberlik alan 23 Elazığ Futbol Kulübü'nde son mağlubiyet 26 Kasım'da oynanan Siirt İl Özel İdarespor maçında alınmıştı. Orduspor 1967 A.Ş., iç sahada kaybetmeyen 23 Elazığ Futbol Kulübü maçında mutlaka kazanmak istiyor.
 

Editör: Samet Karadağ