2023-2024 sezonuna TFF 3.Lig’de iki maçta iki mağlubiyetle başlayan Orduspor 1967 A.Ş.’de teknik direktör Cüneyt Tiryaki’nin gözü Sebat Gençlikspor maçında. Sultanbeyli Belediyespor ve Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü maçlarında son dakikalarda yenilen gollerin ardından alınan mağlubiyetlerle birlikte son maçta savunma oyuncusu Rıdvan Koçak’ın kırmızı kart görmesiyle birlikte savunmada yine değişiklik yapılacak.

Rıdvan Koçak Kariyerinde 9.Kez Kızardı Rıdvan Koçak Kariyerinde 9.Kez Kızardı

Orduspor 1967 A.Ş.’de teknik direktör Cüneyt Tiryaki sezonun ilk maçı olan Sultanbeyli Belediyespor maçında savunma dörtlüsünü İsmail Kayalı, Batuhan Berkay Fındık, Rıdvan Koçak ve Furkan Mızrak dörtlüyle kurarken, Başkent’te oynanan Çankaya maçında İsmail Kayalı, Batuhan Berkay Fındık, Rıdvan Koçak ve Fatih Mankır dörtlüsüyla sahaya çıkmıştı.

Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki’nin olası mağlubiyet sonrasında koltuğunun sallanabileceği Sebat Gençlikspor maçında nasıl bir savunma dörtlüsü ile sahaya çıkacağı merak ediliyor. İki haftadır savunma tandeminde Batuhan Berkay Fındık ve Rıdvan Koçak ile oynayan Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni haftada Koçak cezasından dolayı forma giyemeyecek.

SAMET KARADAĞ